APETITO PALIVEC S FEFERONMI 150G/30

APETITO PALIVEC S FEFERONMI 150G/30

APETITO PALIVEC S FEFERONMI 150G/30

Import kód: 152907

Dostupnosť: Skladom

Apetito Palivec nemá na trhu konkurenciu. Vďaka pravým maďarským feferonkám nadchne všetkých milovníkov pikantných chutí.

marketing značky

Apetito je tradičná značka tavených syrov. Českým symbolom kategórie po desaťročia vyrábané v Hodoníne. Viac o Apetito syroch na www.apetito.cz.

marketing výrobca

Savencia Fromage & Dairy, a. S. Je francúzska rodinná spoločnosť pôsobiaca v Českej republike a na slovenskom od roku 1993. V súčasnosti je v oboch krajinách lídrom na trhu so syrovými a mliečnymi špecialitami, a to predovšetkým vďaka jedinečnej kvalite a nezameniteľnej chuti svojich výrobkov. Na slovenskom trhu spoločnosť Savencia Fromage & Dairy, a. S. Zastrešuje známe značky ako napríklad Lučina, Pribináček, Kráľ Syrov, Sedlčanské, Apetito, Liptov, a ďalšie.

Palivec - pikantné tavený syr s feferónkami.

zloženie

Mlieko obnovenej odstredené, Syry, Maslo, Sušené odstredené mlieko, Mliečne bielkoviny, Feferónky 2,7% (feferónky, pitná voda, kvasný ocot, jedlá soľ, cukor), Emulgačné soli (E 450, E452), Stabilizátory (modifikovaný kukuričný škrob, karagénan), Chilli, Regulátor kyslosti kyselina citrónová, Farbivo paprikový extrakt, Sušina 38%, Tuk v sušine 45%

Obsahuje: Mlieko

Prihlásenie