JOG.HOLLANDIA CUCO BEZLAKTO 180G/20

JOG.HOLLANDIA CUCO BEZLAKTO 180G/20

JOG.HOLLANDIA CUCO BEZLAKTO 180G/20

Import kód: 153418

Dostupnosť: Skladom

JOGURT BEZ LAKTÓZY, ČUČORIEDKA
Krémový jogurt bez laktózy, čučoriedka je ideálnym riešením pre všetkých milovníkov ovocných jogurtov, ktorí trpia intoleranciou laktózy, alebo jednoducho chcú len ľahšie stráviteľné jogurty. Vyrábame ho z kvalitného mlieka z preverených fariem a voňavých čučoriedok spoločne s prídavkom prospešných baktérií Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus. Ani žiadne umelé arómy, farbivá či konzervanty v ňom nenájdete.

Obsah laktózy sme rozštiepili pomocou špeciálne vyvinutého enzýmu, ktorý rozkladá laktózu na ľahko stráviteľnú glukózu a galaktózu. Rozštiepenie laktózy nemá vplyv na chuť vášho obľúbeného čučoriedkového jogurtu.

Výživové údaje na 100g výrobku
Energia kJ 383
Energia kcal 91
Tuky 3,2 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 2 g
Sacharidy 12 g
z toho cukry 12 g
Bielkoviny 3,3 g
Soľ 0,1 g


Zloženie produktu
mlieko, ovocná zložka 18 % (čučoriedky 50 %, cukor, stabilizátor: pektíny, prírodná aróma, koncentrát šťavy čierne mrkvy a ibišteka), mliečna bielkovina, enzým laktáza, jogurtová kultúra, kultúra Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus (106/g). Spotrebujte do dátumu uvedeného na viečku (S). Skladujte pri teplote (2-8) °C. Po otvorení urýchlene spotrebujte. Obsah laktózy menej ako 0,01 %. Varianty balenia produktu: 180 g.

Prihlásenie