JOG.HOLLANDIA JAHODA BEZLAKTO 180G/20

JOG.HOLLANDIA JAHODA BEZLAKTO 180G/20

JOG.HOLLANDIA JAHODA BEZLAKTO 180G/20

Import kód: 153417

Dostupnosť: Skladom

JOGURT BEZ LAKTÓZY, JAHODA
Krémový jogurt bez laktózy, jahoda vyrábíme z kvalitního mléka z okolních farem, sladkých vyzrálých jahod a přidáváme do něj také přátelské bakterie Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus.

Obsah laktózy jsme rozštěpili pomocí speciálně vyvinutého enzymu, který svou činností při fermentaci rozkládá laktózu na lehce stravitelnou glukózu a galaktózu. Jogurt si tak mohou bez obav vychutnat i lidé, kteří trpí intolerancí laktózy, nebo prostě chtějí snadněji stravitelné jogurty, navíc bez obsahu umělých aromat, barviv a konzervantů. Rozštěpení laktózy nemá vliv na chuť vašeho oblíbeného jahodového jogurtu.

Výživové údaje na 100g výrobku
Energie kJ 356
Energie kcal 85
Tuky 3,2 g
z toho nasycené mastné kyseliny 2 g
Sacharidy 11 g
z toho cukry 10 g
Bílkoviny 3,3 g
Sůl 0,2 g


Složení produktu
mléko, ovocná složka 18 % (jahody 50 %, cukr, stabilizátor: pektiny, koncentrát citronové šťávy, koncentrát šťávy z červené řepy, přírodní aroma), mléčná bílkovina, enzym laktáza, jogurtová kultura, kultura Bifidobacterium a Lactobacillus acidophilus (106/g). Spotřebujte do data uvedeného na víčku (S). Skladujte při teplotě (2-8) °C. Po otevření urychleně spotřebujte. Obsah laktózy méně než 0,01 %. Varianty balení produktu: 180 g.

Prihlásenie