SYROKREM**SMOTANELA 150G/36

SYROKREM**SMOTANELA 150G/36

SYROKREM**SMOTANELA 150G/36

Import kód: 150855

Dostupnosť: Skladom

Popis produktu
Marketing produktu
Vychutnajte si pravú smotanovú chuť Syrokrému aj v ďalších variantoch: Pravý Syrokrém Smotanela, Pravý Syrokrém Smotanela XXL, Pravý Syrokrém Smotanela light, Pravý Syrokrém Smotanela GIGA.

Marketing značky
Syrokrém je roztierateľný tavený syr s dlhodobou tradíciou a typickou smotanovou chuťou, vhodný na natieranie ale i do teplej kuchyne pre svoj praktický a väčší obdĺžnikový tvar samotnej porcie. Syrokrém je roztierateľný tavený syr s dlhodobou tradíciou a typickou smotanovou chuťou, vhodný na natieranie ale i do teplej kuchyne pre svoj praktický a väčší obdĺžnikový tvar samotnej porcie.

Marketing výrobcu
Skupina BEL je medzinárodný rodinný podnik riadený už piatou generáciou francúzskych zakladateľov a radí sa medzi najväčších svetových výrobcov v kategórii porcovaných syrov. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 1995 a v súčasnej dobe tu zamestnáva cez 500 ľudí v závode, ktorý spracúva výhradne mlieko zo slovenských fariem. Skupina Bel sa zaväzuje prinášať výrobky s najvyššou nutričnou hodnotou a vysokou mierou zodpovednosti v oblasti výroby zdravých mliečnych výrobkov a snackov. Na slovenskom trhu zastrešuje značky ako Karička, Syrokrém, Leerdammer, Mini Babybel, Kiri a Veselá Kráva.

Roztierateľný tavený syr

Zloženie
Obnovené odtučnené mlieko, Syry, Maslo, Smotana (7%), Taviace soli (E452, E450, E339, citran sodný), Stabilizátory: E472e, E407, Jedlá soľ, Regulátor kyslosti: kyselina citrónová, Tuk v sušine 45%

Alergény sú vyznačené v zložení hrubším písmom.

Výživové hodnoty
Výživové hodnoty
na 100 g
Energia 876 kJ - 211 kcal
Tuk 17 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 11 g
sacharidy 5 g
z toho cukry 5 g
bielkoviny 9,5 g
soľ 2 g
vápnik 340 mg-42% DRP*
*Denný referenčný príjem
Referenčný príjem priemernej dospelej osoby (8400kJ/2000kcal)

Skladovanie a použitie
Skladovanie
Uchovajte od 4°C do 25°C. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na bočnej časti obalu.

 

Balenie
Číselná veľkosť
Číselná veľkosť - 150

Jednotka (špecificky)
Jednotka (špecificky) - Gramy

Priemerné rozmery
Priemerné rozmery

 

Kontrola nákupného košíka
Produkty, ktoré pridáte do

Prihlásenie